ردکردن این

خدمات کار در ارتفاع دارکوب

خدمات ما

پیچ و رولپلاک نما

عملیات پیچ ورولپلاک نما بوسیله ی طناب صنعتی یکی از روش های متداول ،سریع،ایمن وبا کمترین تخریب میباشد که بوسیله ی دستگاه های مخصوص این کار به انجام میرسد که کلیه ی سنگ های شل شده به وسیله ی پیچ و رول پلاک ٬تثبیت شده و ایمن سازی می گردد.

رنگ آمیزی نما،نقاشی نما

شکل و نمای بیرونی ساختمان مولف اصلی زیبایی یک ساختمان میباشد.رنگ نمای ساختمان نقش اساسی در بهسازی وزیبایی نمای ساختمان ایفا میکند.رنگ ها میتوانند ظاهر خارجی و نمای بیرونی ساختمان ها را از حالت کسل کننده خارج کرده و شور و حال و زیبایی جدیدی به آنها بدهد.از این رو به دلیل صرفه جویی در زمان٬ کیفیت بالا وعدم استفاده از داربست و روش های سنتی می توان از روش دسترسی با طناب عملیات رنگ آمیزی و نقاشی نما را به انجام رساند.

نماشویی،شستشوی نما

تمیزی و پاکیزگی نمای بیرونی ساختمان نقش بسزایی در زیبایی ساختمان و همچنین زیبایی شهر ایفا میکند لذا شستشوی نما و نماشویی ساختمان در دسته فعالیت های تخصصی ساختمان قرار میگیرد.
گروه کار در ارتفاع دارکوب با پرسنلی دوره دیده و با تجربه و همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه عملیات٬ شستشوی نمای ساختمان ها و برج ها را با استفاده از دستگاه های شستشوی مخصوص با کمترین زمان ممکن و ایمنی بالا٬ قیمتی مناسب به انجام میرساند

نور پردازی نما

اهمیت نورپردازی نما به عنوان یکی از ارکان های زیبایی ساختمان غیر قابل انکار میباشد.
عملیات نورپردازی نما وساختمان ها باتوجه به نیاز امنیتی،ایمنی و زیبایی بوسیله ی گروه کاردرارتفاع دارکوب قابل اجرا میباشد.کلیه اقدامات توسط تکنسین کار در ارتفاع (راپل) وبا استفاده از وسایل و تجهیزات بروز دنیا و با بهترین مواد اولیه به انجام میرسد.

درز بندی،ضدآبسازی،آب بندی نما

شکل و نمای بیرونی ساختمان مولف اصلی زیبایی یک ساختمان میباشد.رنگ نمای ساختمان نقش اساسی در بهسازی وزیبایی نمای ساختمان ایفا میکند.رنگ ها میتوانند ظاهر خارجی و نمای بیرونی ساختمان ها را از حالت کسل کننده خارج کرده و شور و حال و زیبایی جدیدی به آنها بدهد.
از این رو به دلیل صرفه جویی در زمان٬ کیفیت بالا وعدم استفاده از داربست و روش های سنتی می توان از روش دسترسی با طناب عملیات رنگ آمیزی و نقاشی نما را به انجام رساند.

پوشش درز انقطاع

درز انقطاع فضای خالی چند سانتی متری ست که جهت جداسازی دو ساختمان برای جلوگیری و کاهش خسارات خرابی ناشی از ضربه ساختمان ها به یکدیگر به خصوص در زمان زلزله انجام میگیرد. 

از این رو بدلیل سرعت و ایمنی بالا و همچنین صرفه جویی درزمان ،انجام این عملیات بوسیله ی دسترسی با طناب صنعتی،کار در ارتفاع (راپل) قابل اجرا میباشد.

Call Now Buttonتماس با ما